Hakkımızda

Sayın Ziyaretçimiz

Hukuk büromuz, hukuki sorunların ortaya çıkmasının önlenmesi için danışmanlık, mevcut hukuki sorunların çözümünün sağlanması için ise avukatlık hizmeti vermektedir.

Genç, dinamik ve deneyimli ekibiyle büromuz ; sadece dava açma yoluyla değil, bunun dışında uyuşmazlıkları sulh ve uzlaşma gibi alternatif yöntemleri de deneyerek çözüme ulaştırmakta, çeşitli koruyucu avukatlık tavsiyeleriyle müvekkillerini bilgilendirerek uyuşmazlığı daha ortaya çıkmadan önlemektedir.

Hukuk büromuz avukatık mesleğinin gerektirdiği dürüstlük ve güveni ilke edinmiştir.

Çalışanlarımız, müvekkillerimize ait her türlü bilgi ve belgeyi sır saklama yükümlülüğü kapsamında muhafaza etmektedir.

Her türlü uyuşmazlık ve davalarda müvekkillere olası riskler, ihtimaller aktarılmakta ve izlenecek yolun belirlenmesinde müvekkillerin onayı alınmaktadır.

Büromuz müvekkillerine kaliteli hizmet sunabilmek için, ulusal ve uluslararası alanda çalışan tercümanlık, dedektiflik gibi alnında uzman kişi ve kurumlarla çalışmakta ve onlardan mütalaa almaktadır.

Danışmanlık ve avukatlık hizmetimizi, mesleğin temel ilkelerine bağlı olarak müvekkillerimizin hak ve alacaklarını en kısa sürede, en az maliyetle ve olaya en uygun çözümleri uygulamak suretiyle sonuçlandırmaktayız.

Hukuki sorunlarınız için 0533 373 10 10 nolu danışma hattımızı arayabilir veya İletişim Formu ‘ndan bize yazabilirsiniz.